<![CDATA[Bilshe.com;) Скандали, плітки, фотосесії, зірки, цікаві особистості. Все найцікавіше]]> ru <![CDATA[Хлої Кардаш'ян вперше показала новонародженого сина від свого колишнього (фото)]]>

Напередодні відбулася прем'єра другого сезону реаліті-шоу "Сімейство Кардаш'ян". В ефірі 38-річна Хлої Кардаш'ян розповіла фанатам про народження сина, про що стало відомо ще у серпні. Старша сестра, Кім, приєдналася до неї в медичному центрі Cedars-Sinai Лос-Анджелеса і зняла на камеру зворушливі сімейні моменти. Більше того, вона задокументувала на плівку пологи сурогатної матері та показала малюка у перші секунди його життя.

"Я така вдячна. Це чудовий подарунок, який ми могли отримати, – сказала Хлої в ефірі нового епізоду. - З грудня наді мною нависла ця темна хмара. Кожен божий день я відчувала себе пригніченою і сумною, і тепер, коли мій син поруч, я можу рухатися далі і насолоджуватися. Я майже закрила цей розділ, покінчила з травмою і залишила її позаду".

Хлої натякнула на важкий розрив із гравцем НБА та батьком новонародженого, Трістаном Томпсоном. Зірка запевнила шанувальників, що рухається далі.

"Тепер я нарешті можу розпочати процес зцілення. Тепер я можу насолоджуватися своїм життям із двома дітьми та розібратися в собі. Це перший день, і це початок чогось позитивного, щасливого та прекрасного".

Зазначимо, що через COVID-19 решта близьких Хлої, зокрема мама Кріс Дженнер, не змогли її відвідати, тому вона познайомила родичів із сином по відеозв'язку. Натомість Трістан Томпсон, якого Хлої особисто запросила, забувши про образи, все ж таки, зустрівся з новонародженим.

"Я вагалася, але він хотів бути тут, тож я просто подумала, чому б не дозволити йому приїхати? Я ніколи не зможу повернути цей момент, – пояснила вона своє рішення.

7028_3.jpg (27.78 Kb)

3795_4.jpg (30.86 Kb)]]>
Таблоїд http://bilshe.com?id=70224 Mon, 26 Sep 2022 06:00:00 GMT