<![CDATA[Bilshe.com;) Скандали, плітки, фотосесії, зірки, цікаві особистості. Все найцікавіше]]> ru <![CDATA[Домашні процедури для обличчя, які освіжать і приведуть в порядок шкіру за тиждень]]>
7263_4.jpg (33.34 Kb)

Правильне харчування
Професіонали запевняють, що шкіру треба плекати зсередини. Тоді вона віддячить свою господиню сяйвом і здоровим виглядом. Результат буде помітний вже через тиждень. Тому треба виключити сіль, цукор, смажені й копчені продукти. Навпаки, у щоденному раціоні має бути оливкова олія, жирні сорти риби, овочі.

Не варто забувати про те, що необхідно пити не менше двох літрів рідини в день.

Правильне очищення
Часу достатньо, поспішати нікуди. Тому шкіру від косметики слід очищати правильно. Не стирати з лиця, як це звикли робити багато жінок, а треба робити це, ледве доторкаючись до обличчя.

Свіжість погляду
Сирі кільця картоплі допоможуть витягнути всю зайву вологу з очей. Потім на очі слід покласти два пакетики чаю. Він зніме втому і позбавить від синців.

Якщо робити цю процедуру протягом тижня, то зникнуть кола, набряки та синяки під очима, а погляд стане свіжим.

Гімнастика для обличчя
Гімнастика для обличчя (по-іншому її називають фейс-фітнес) підтягне лицьові м’язи й дасть відтік лімфі. Вже через кілька днів стане помітно, що підтягнувся овал обличчя, зменшилися носо-губні складки й зникло друге підборіддя.

Масаж
Щодня треба приділяти хоча б 5 хвилин для масажу обличчя. Це допоможе розслабити лицьові м’язи. До того ж стануть менш помітні зморшки. Масаж найкраще робити ввечері після душу перед сном.

Протирання кубиками льоду
Щоденне протирання шкіри кубиками льоду зробить її більш пружною і підтягнутою. Заморозити краще за все не звичайну воду, а відвари з ромашки або шавлії. Такі кубики чудово тонізують і освіжають.

Маски для обличчя
В домашніх умовах можна робити маски для особи протягом цілого тижня. Як раз знайдеться час для їх приготування. Маски слід чергувати. Наприклад, в один день зробити живильну маску, потім зволожувальну. Шкірі потрібне підживлення особливо весняною порою, коли так не вистачає поживних речовин.

Ці нескладні способи допоможуть за тиждень жінці виглядати свіжіше і молодше. Ефект буде помітний неозброєним поглядом. Тільки комплексний догляд за шкірою обличчя повинен бути щоденним, а не разовим.]]>
Життя http://bilshe.com?id=65529 Mon, 25 Oct 2021 18:00:00 GMT